EY Academy of Business Ukraine Digest


Академія бізнесу EY

Новий формат підготовки до ACCA
Шановні друзі,

Раді повідомити, що ми відновлюємо підготовку кандидатів за програмою ACCA Full Qualification.

Академія бізнесу EY веде підготовку з 2004 року. Ми знаємо, з якими проблемами стикаються студенти, тому в новому форматі підготовки врахували всі побажання щодо підготовки.

Кожен з чотирьох пакетів ACCA Emergency Learning Kit націлений на отримання практичних навичок вирішення екзаменаційних завдань і включає лайфхаки по планування логіки і структури вашої відповіді, часу на рішення, вчить розподіляти доступні бали між вимогами завдань і набирати легкі бали, щоб збільшити шанс успіху.

ACCA Emergency Learning Kit робить процес навчання більш гнучким, дозволяючи поєднати підготовку навіть з найбільш щільним графіком.
ACCA Emergency Learning Kit - це максимальний ефект від навчання за мінімум часу.
Дізнайтеся більше
Пишаємося успіхами наших клієнтів! Перегляньте надихуючу історію успіху Лізи Ваткіної зі складання іспитів DipIFR та АССА.
Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються в дії!
Дивитися
Контакти
Аліна Аргасова
+38 (067) 537 21 98 | academy@ua.ey.com
Назва EY відноситься до глобальної організації та (або) до однієї або декільком компаніям, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited - юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, - є компанією, що обмежена гарантіями її учасників та не надає послуг клієнтам.

© Copyright 2020. ТОВ "Ернст енд Янг". Всі права захищені.