Експрес-реліз «Ділова переписка»

EY | Assurance | Tax | Strategy and Transactions | Consulting

Коротка інформація про EY

Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою.

Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Інформація про порядок збору та використання компанією EY персональних даних, а також про права, що мають фізичні особи відповідно до законодавства про захист персональних даних, доступна за посиланням ey.com/privacy. Більш детальна інформація представлена на нашому сайті: ey.com.

Ми взаємодіємо c компаніями з країн СНД, допомагаючи їм у досягненні бізнес-цілей. У 19 офісах нашої фірми (у Москві, Владивостоці, Єкатеринбурзі, Казані, Краснодарі, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Санкт-Петербурзі, Тольятті, Алмати, Атирау, Нур‑Султані, Баку, Бішкеку, Єревані, Києві, Мінську, Ташкенті, Тбілісі) працюють 5500 фахівців.

 

© © 2021 ТОВ «Ернст енд Янг».
Усі права захищені.

 

Інформація, що міститься в цій публікації, представлена у скороченій формі і призначена лише для загального ознайомлення, у зв'язку з чим вона не може розглядатися в якості повноцінної заміни докладного звіту про проведене дослідження й інших згаданих матеріалів та бути підставою для винесення професійного судження. Компанія EY не несе відповідальності за шкоду, заподіяну будь-яким особам у результаті дії або відмови від дії на підставі відомостей, що містяться в даній публікації. Із будь-яких конкретних питань слід звертатися до фахівця відповідного напряму послуг.